Aktuality naší třídy

Náš první krásný výlet - Švihov

Náš první krásný výlet - ŠvihovTak už je za námi náš první výlet, který jsme si moc užili. Hodně nových věcí o naší minulosti jsme se dozvěděli.  A hodně jsme i uhádli. Paní průvodkyně nás pochválila. Už se těšíme na další hezký výlet.

Vzácná návštěva v první třídě

Vzácná návštěva v první tříděVelké překvapení jsme prožili tento pátek. Přivítali jsme ve třídě jednu z maminek -  paní Novákovou. Přišla mezi nás ve svém lidovém kroji a hlavně s dudami. Seznámila nás s dudami a tím jak se na ně hraje. Nejhezčí bylo, když jsme si s ní zazpívali jehočeské lidové písničky. Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek.

Krásné Velikonoce přeje 1. třída

Byli jsme v divadle v Cehnicích

Návštěva

NávštěvaUž jen chvilku budem prvňáci. Ve středu 27. února nás navštívili naši nástupci. Přišly totiž děti ze školky, které nás příští rok nahradí. Ukázali jsme jim, jací jsme už čtenáři, zazpívali jsme jim a také jsme je naučili novou píseň. Nejhezčí však bylo, když jsme zpívali společné písně z mateřské školky. Moc se nám to líbilo.

Veselé zoubky

Veselé zoubkyHezký den jsme prožili ve čtvrtek 21. února. Kromě čtení a počítání jsme se učili pečovat o naše zoubky. Zapojili jsme se do preventivního programu dm ,, Veselé zoubky ,, . Pohádka s Hurvínkem a Máničkou nám poradila, jak správně čistit zuby. Pak jsme si to s paní učitelkou sami vyzkoušeli. Každý z nás dostal hezký balíček s pastou, kartáčkem a žvýkačkou. Sami jsme se divili, kolik času bychom správně měli zoubkům věnovat. K tomu nám pomohou i přesypací hodiny, které nám ukáží, jak dlouho je třeba zuby čistit. Našli jsme je také v balíčku. Kéž by nám naše zoubky vydržely co nejdéle.

A je to tady!

A je to tady!A je to tady! Konečně se děti dočkaly prního vysvědčení. Je to sice jen výpis, ale jedničky platí! Kromě hezkých známek však, patří každému z nich velká pochvala za poctivou práci. Pochvalu od paní učitelky zaslouží i všichni rodiče, bez jejichž pomoci by to tak dobře nedopadlo. Milí rodiče, kousek z každé jedničky patří také Vám!

Srdečné přání

Srdečné přání Hezké svátky, hodně štěstí a zdraví v novém roce všem žákům, rodičům a přátelům 1.tř.

My se čertů nebojíme

Už víme, co je poplach

Už víme, co je poplachŽáci 1. třídy si v pondělí 5.11. vyzkoušeli na vlastní kůži jaké by to bylo, kdyby se na škole stala mimořádná událost. Podařilo se jim bleskově opustit školu mezi prvními. Když paní ředitelka vyhlásila falešný požár. Za odměnu si děti mohly prohlídnout požární techniku a osobně se setkat s hasiči ,,hrdiny,,.

Divadlo O Budulínkovi

Divadlo O BudulínkoviByli jsme na pohádce O Budulínkovi. Pohádka se nám libila. Rádi jsme se podívali opět do MŠ mezi naše bývalé kamarády.

72 hodin - Ruku na to!

72 hodin - Ruku na to!Na naší škole proběhla tradiční akce ,, 72 hodin - Ruku na to!,,. Také jsme se zapojili do zkrášlení okolí školy. Pomohli jsme na školní zahradě zasázet tři keře růží. Budou to naše růže a my se o ně budeme s radostí starat:-)

Pasování prvňáčků

Pasování prvňáčkůHezký den zažili 25.9. žáci naší třídy. Kamrádi z 1. stupně je oficiálně přivítali do školy. Prvňáčci si pro ně připravili krátký hudební program. Všichni jim od srdce zatleskali a pak je paní učitelka pasovala na žáky školy.

Přivítání prvňáčků ve škole

Děti, škola se už na vás těší!