Úspěchy žáků

Pythagoriáda 2017

Školního kola matematické soutěže Pythagoriáda se zúčastnili žáci 7. a 8. třídy

Konverzač. soutěž v anglickém jazyce-okresní kolo

Mladší kategorie: Adam Pechlát 6. tř.

Starší kategorie: Filip Hořejší 8. tř. - 1. místo,
absolutní vítěz ve své kategorii se ztrátou jen 0,5 bodů
postup do krajského kola

Šachový turnaj - školní kolo

1. kategorie: 1. místo - T. Kurpil 4.tř.
                   2. místo - M. Bláha 3. tř.
                   3. místo - J. Čapek, P. Hanuš - 4. tř.

2. kategorie: 1. místo - L. Kurpil 8. tř.
                   2. místo - J. Rybák 6. tř.
                   3. místo - J. Všetečka 6. tř.

3. kategorie: 1. místo - N. Kosková 7. tř.
                   2. místo - E. Všetečková - 7. tř.
                   3. místo - J. Hrdinová 8. tř.

Okresní kolo dějepisné olympiády

Sabina Pašavová 9. tř. - 1. místo
-postup do krajského kola

Ruština - okresní kolo konverzační soutěže

Mladší kategorie: Natálie Kosková 7. tř.- 1. místo
                         -postup do krajského kola

                         Kristýna Zborníková 8.tř. - 3. místo

Starší kategorie: Tereza Nosková 8.tř. - 4. místo
                         -postup do krajského kola
   ŠKOLNÍ ROK 2016/2017   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2015/2016   
Přírodovědná soutěž "Den Země"
Kategorie II

David Procházka - 7.tř.  3. místo
Veronika Kleinová - 7.tř. 3. místo

Kategorie III
Jana Rezková - 9.tř. 1. místo
Tina Fligielová - 9.tř. 1. místo
Biologická olympiáda - OK Strakonice, 23.4. 2015
Jana Maroušková -    3. místo
Veronika Kleinová-    6. místo
Sabina Pašavová -    8. místo
/z 22 účastníků soutěže/


Den Země -ekologická soutěž Strakonice, 22.4.2015
Veronika Kleinová a David Procházka - 3. místo


Konverzační soutěž v  ANGLICKÉM  JAZYCE  - ELC

Okresní kolo: /18.02.2015/

Kategorie IA: 6./7. ročníky ZŠ      Filip Hořejší /6.tř./- 2. místo

Kategorie IIA: 8./9. ročníky ZŠ   Jan Gajdůšek /9.tř./ - 7. místo


Konverzační soutěž v RUSKÉM JAZYCE

Okresní kolo /27.1. 2015/:

Kategorie 5. tříd:          E. Bečvářová - 1. místo
                                  S. Kazbundová - 3. místo
Kategorie 6./7. tříd:      T. Nosková /6.tř./ - 1. místo
                                   V. Kleinová /7.tř/ - 2.-3. místo

Mezinárodní dětská výtvarná soutěž HONKONG 2014


Karolína Vaňková - získala zlatou medaili
 -ocenění slavnostně převzala dne 5.12.2014 od senátora Karla Kratochvíle a režiséra Zdeňka Trošky

Šachový turnaj družstev

Šachový turnaj družstev

Dne 10. 12. 2014 proběhl v DDM ve Strakonicích šachový turnaj družstev základních škol okresu Strakonice. I naši školu reprezentovali žáci, kteří tuto „královskou hru“ milují. Mohli tak poměřit svoje šachové umění s žáky jiných škol a zároveň ochutnat atmosféru opravdového šachového turnaje.

Základní školu Štěkeň reprezentovala dvě družstva žáků prvního stupně a jedno družstvo žáku druhého stupně. Družstvo žáků 6. třídy ve složení Jan Vachuška, Jan Sedláček, Dominik Flídr a Alex Fligiel obsadilo ve svojí kategorii žáků druhého stupně 6. místo. Družstvo ze žáků 4. a 5. třídy ve složení Jan Rybák, Matyáš Hejpetr, Adam Pichner a Lukáš Lehečka obsadilo v kategorii žáků prvního stupně také 6. místo a družstvo 3. třídy ve složení Fabián Dufek, Matyáš Hradský, Nella Nováková a Martin Sedláček obsadilo v téže kategorii místo 5.

Obzvláště výborným výkonem se představil Martin Sedláček, který z odehraných šesti zápasů čtyři zakončil vítězstvím a dva remízou.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům. Zvláštní poděkování patří všem za velmi pěkné chování během celé akce.

Zapsal: Václav Vrba

Přírodovědný klokan 14.10.2014  (školní kolo)
- kategorie KADET
(8.-9. ročník)

1. místo – Martina Tomanová  (9.r.)

2. místo – Jana Rezková (9.r.)

3. místo – Mikuláš Váchal (9.r.)

   ŠKOLNÍ ROK 2014/2015   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2013/2014   
Výtvarná soutěž: Požární ochrana očima dětí

Sebastián Novák 5. tř. - 1. místo v okresním a 1. místo v krajském kole
Mimoškolní úspěchy žáků 7. třídy

Marek Šareš - 4. místo v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ
                     ve hře na kytaru

Jan Hrdina - 1. místo v kraji ve výtvarné soutěži "Evropa ve škole"


Školní kolo rybářské olympiády (max. 100 bodů)

6.ročník - 1.místo - Ondřej Pavlík  - 94bodů

              2.místo - Veronika Kleinová - 86bodů
              3.místo - Procházka David - 78bodů
 
7.ročník - 1.místo - Hrdina Jan - 72bodů
              2.místo - Taubr Vojta - 68bodů
              3.místo - Šareš Marek - 62bodů
 
8.ročník - 1.místo - Fligieolová Tina + Koblencová Hana - 80bodů
              2.místo - Tomanová Martina - 78bodů
              3.místo - Váchal Mikuláš - 72bodů    


Matematický klokan - školní kolo 21.3.2014

kategorie Klokánek (5.ročník)

 1.místo - Lucie Vališová
V rámci okresu Strakonice obsadila Lucka ve své kategorii 2. místo. Blahopřejeme!

 2.místo - Pavlína Čejková

 3.místo - Michal Kynkor

kategorie Benjamín (6. a 7.ročník)

 1.místo - Marek Šareš

 2.místo - David Procházka

 3.místo - Vojtěch Taubr

kategorie Kadet (8. a 9.ročník)

1.místo - Jan Gajdůšek

2.místo - Filip Kotvald

3.místo - Matěj Kazbunda 

Konverzační soutěž v AJ

Okresní kolo:

6. - 7. místo Matěj Kazbunda /9. třída/ - kategorie IIA


Recitační soutěž - okresní kolo

I. kategorie  - Kateřina Píbalová /2. třída/ - ocenění


Olympiáda v ruském jazyce:

Okresní kolo:

Kategorie 4. a 5. třída:

1. místo Tereza Nosková (5. tř.)

3. místo Lucie Vališová (5. tř.)

5. místo Pavlína Čejková (5. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída:

1. místo Matěj Kazbunda (9. tř.)

3. místo Filip Kotvald (9. tř.)

Krajské kolo:

Kategorie ZŠ a víceletá gymnázia:

2. místo Matěj Kazbunda (9. tř.)

11. místo Veronika Kleinová (6. tř.)

 

Olympiáda v zeměpise:

Školní kolo:

Kategorie 6. a 7. třída:

1. místo Jana Maroušková (6. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída:

1. místo Jan Poslušný (9. tř.)

 

Soutěž ve finanční gramotnosti:

Školní kolo on-line:

1. místo družstvo 8. třídy: Jan Gajdůšek, Tung Nguyen Hoang, Tomáš Čáslavský 

Nástěnka

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Kritéria pro přijetí žáků do 1. ročníku ZŠ 2017/2018 - viz. Úřední deska.

Virtuální prohlídka školy

Projekty 2016/2017

Bližší informace naleznete v sekci Projekty ZŠ

Aktuální plán práce

Sledujte aktuální plán práce tohoto měsíce.

Přijímací řízení na SŠ 2016/2017

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ 2016/2017 naleznete v sekci výchovné poradenství

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Ovoce a zelenina do škol

obrázek

Podpora žáků - výukový portál

obrázek
Využijte svůj přihlašovací kód, přihlašte se a procvičujte!!!

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz
Login
HOME
ZŠ 383 393 115
ZŠ 730 700 144
ŠJ  383 393 232
ŠJ 730 700 143
ŠD 607 808 024
ŠD 728 233 132
MŠ 730 700 142
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz

Kontakt
Formuláře ke stažení
Mapa stránek
Napište nám
Kniha návštěv
   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014/15 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy