logotyp
Login

4. třída: archiv

Dětský den

Dětský den

Dne 1.6. ve čtvrtek se uskutečnil Den dětí. Celodenní akce se nesla v duchu malířském a sportovním. Každý žák si vymaloval svůj hrnek, který si odnesl domů. Sportovní dovednosti žáci využili při přetahované, vybíjené a jejich oblíbené hře na Ředkvičky.
Více fotek naleznete v galerii.

Od zrníčka k chlebu

Od zrníčka k chlebu

Dne 2.6. se uskutečnil Projektový den 3. třídy na téma Život chleba. Žáci se dozvěděli prvopočátky pečení chleba, jaké druhy obilí máme, jak se tvoří kvásek, jaké mouky spojit, jak správně ručně hnětat chléb, na kolik stupňů jej péci, a v neposlední řadě tajný, avšak zaručený recept.
Jak děti vnímaly celý den, se můžete dočíst v prvním obrázku.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Výlet Zoo Dvorec a Planetárium České Budějovice

Výlet Zoo Dvorec a Planetárium České Budějovice

Jedním slovem: Výlet byl super!!!!!!
A jak jsme se měli? Čtěte pozorně.
Vice fotek naleznete opět ve fotogalerii.

Výlet Sladovna - Písek

Výlet Sladovna - Písek

Středu dne 10.5. jsme si velmi užili. Neusedli jsme do školních lavic, ale zamířili jsme do Sladovny v Písku. Navštívili jsme studium nazvané Animárium. Zde jsme se seznámili se základními principy animace a mohli jsme si vytvořit krátký animovaný film.
Animace je vytváření zdánlivě se pohybujících věcí. Princip spočívá v záznamu na sebe navazujících snímků, které jsou každý o sobě statický a drobně se od sebe liší. Při jejich rychlém zobrazování postupně za sebou, vzniká dojem plynulého pohybu. Po této krátké přednášce jsme si mohli každý natočit svůj vlastní animovaný film. Studio 2 nabízelo 4 snímací stanoviště, na kterých jsme se hravou a zábavnou formou naučili praktickým základům animace. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Tělesná výchova - manipulační dovednosti

Pohyb k životu dětí neodmyslitelně patří a tak pokud se k tomu přičte ještě radost, tak není lokomočním dovednostem co vyčítat. Míč a zvládnutí techniky s míčem je pro děti obrovskou zábavou. Však kdo z nás by si nepamatoval odvetné boje ve vybíjené?

I hodina čtení může být zábavná

I hodina čtení může být zábavnáHodina čtení tak trochu jinak? Proč ne! Vizualizací a prožitkem se děti učí nejvíce.

Velikonoční jarmark

Dne 5.4.2023 se uskutečnil Velikonoční jarmark.
Příroda se začíná probouzet, tak proč si tento radostný den nezpříjemnit? Jarní - velikonoční atmosféra na nás dýchla již při vstupu do naší školy. Jarmark byl pro děti i rodiče bezvadnou příležitostí, jak načerpat inspiraci na jarní tvoření, něco hezkého si koupit, občerstvit se a pobavit se s ostatními přáteli školy.
Vše se povedlo na jedničku a děti měly ze svých prodejních dovedností radost. 
Tímto děkujeme rodičům za jejich píli a ochotu se na radosti dětí podílet.

Jarní strom přání

Jarní strom přáníTento jarní strom je chloubou naší třídy. Pracovali jsme na něm kolektivně několik dní. Nejhezčí částí tvoření bylo lepení listů, neboť každý list skrývá přání žáka. Společnou práci máme nejraději,  přináší radost a úsměv na tváři. Přejeme Vám krásné jaro!

Přípravy na Velikonoční jarmark vrcholí

Přípravy na Velikonoční jarmark jsou v plném proudu. Máte se na co těšit. Nechte se překvapit, jak nápadité výtvory mají žáci 3.A.

Voláme ptáčky z teplých krajin, voláme jaro

Voláme ptáčky z teplých krajin, voláme jaroTvoření nové  nástěnky se nese v duchu jara. Každý žák ze svého sluníčkového balónu volá: probuď se přírodo, zpívejte skřivánci, jaro vítej.

Na Masopust jsme připraveni

Na Masopust jsme připraveniMasopust je tradiční svátek, který značí začátek postní doby. Masopust je tradičně spojený s dobrým jídlem, tancem a všeobecným veselím. Kromě toho je spojený i s tradičními reji masek, které se děti snažily namalovat. Nástěnka je vskutku povedená.

Javorník byl náš

Javorník byl nᚎáci 3. třídy si 8.2. užívali zimních radovánek na zasněženém Javorníku. Okusili ranní mlhy šumavské přírody, ale i nádherné hřejivé, horské sluníčko. Výlet se vydařil na jedničku. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Hra na Slepou bábu

Odměna za vysvědčení

Odměna za vysvědčeníOdměnou za krásná pololetní vysvědčení byla dětem hra na Slepou bábu, ovšem v netradičním pojetí. Užili jsme si společně mnoho legrace. Závěrem slavnostního dne byla žákům dána sladká odměna, neboť si ji všichni zasloužili.  Jak hra děti bavila, se můžete podívat ve fotogalerii.

Dobroty od Bovýska

Pololetní vysvědčení

Pololetní vysvědčení

Pololetní vysvědčení Dne 31.ledna, jak již bývá tradičně zvykem, dostali žáci svá pololetní vysvědčení. Děti 3.A jsou velmi šikovné a tak jejich píle byla po zásluze odměněna. Z tváří dětí můžeme  číst, že jsou se svými vysvědčeními spokojené. (A my také).
Jak probíhalo samotné předávání vysvědčení naleznete ve fotogalerii.

Bovýskovo kreslené ovoce

Bovýskovo kreslené ovoceŽáci převedli  výborné exotické ovoce do kreslené podoby. Nádherná práce.

Vznik Země a planet sluneční soustavy - hodina prvouky

Vznik Země a planet sluneční soustavy - hodina prvoukyŽáci v této hodině prvouky byli nesmírně zvídaví a tak již nyní ví, že Země je třetí planeta naší sluneční soustavy. Jsme jediní, kde je dosud potvrzen život. Země vznikla výbuchem hvězdy (supernova), jejíž úlomky za pomocí gravitace vytvořily Slunce, zbylé části poté utvořily planety. 
Žáci pomocí voskovek, temper a vodovek vytvořili sluneční soustavu, která musí mít jistý řád. 
Výstavu ve třídě hlídá samozřejmě náš skřítek Eda.

Bovýsek nás opět zdraví

Bovýsek nás opět zdravíBovýsek nám připomíná, že zelenina a ovoce patří do našeho jídelníčku. Opět nám poslal ochutnávku exotického ovoce. Už bezpečně poznáme kiwi, avokádo, mango, granátové jablko. Dnešní hodina prvouky byla nejen poznávací, ale i ochutnávací. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Tělesná výchova

Tělesná výchovaTělocvik patří k našim nejoblíbenějším předmětům. Rádi si hrajeme s míči, skáčeme přes švihadlo, stavíme překážkovou dráhu. Cvičíme na lavičkách, žebřinách , učíme se i správně houpat na kruzích. S velkou radostí vítáme hru "Ředkvičky". Čím více se ředkvička směje, tím zahradník snáze sklízí.

Názorná hodina prvouky

Názorná hodina prvoukyHodina prvouky v přírodě je pro žáky vždy zábava. Určování stromů, poznávání krajiny kolem nás, určování světových stran a v neposlední řadě nádherná, tichá příroda.

Vánoční akademie

Vánoční akademie

Vánoční akademie 19.12.2022 se uskutečnila Vánoční akademie. Děti si připravily a pečlivě natrénovaly choreografii na písničku od Imagine Dragons - Bones. Akce to byla velmi povedená a děti i my jsme byli nadšeni, jak vše perfektně zvládly. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Vánoce 3.třída

Vánoce přišly i k nám do 3.třídy

Vánoce přišly i k nám do 3.třídyVánoční atmosféru jsme si užili i v naší třídě. Ráno jsme zahájili povídáním o zvycích, tradicích a zazněla i historie adventu a putování panenky Marie. Celý školní den děti netrpělivě očekávaly Ježíškův příchod, který si zpříjemnily mlsáním cukroví a různých dobrot.  A co více, dočkaly se. Úsměvy mluví za vše. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Přípravy na vánoční jarmark

Přípravy na vánoční jarmarkŽáci pečlivě tvoří na vánoční jarmark. Práce je baví a již se těší, jaký úspěch budou jejich produkty mít. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Přípravy na vánoční jarmark

Zdobení Edy - vánoční skřítek

I my máme vánočního skřítka

I my máme vánočního skřítka. Říkáme mu Eda. Jak děti Edu ozdobily se můžete podívat ve fotogalerii.

Výlet sboru "Kaštánek" na adventní trhy do Českých Budějovic

Žáci z pěveckého sboru Kaštánek navštívili České Budějovice

Žáci z pěveckého sboru Kaštánek navštívili České Budějovice15.12.2022 jsme uspořádali výlet vlakem do Českých Budějovic.Pro děti jsme přichystali plán na celý den, tak aby si každý přišel na své.
Obdivovali jsme krásu adventních trhů, svezli jsme se na ruském kole, užili si kouzelně vyzdobené nákupní centrum a snědli oběd dle gusta každého "zpěváčka". Nechyběla ani návštěva cukrárny. Děti si pořídily krásné suvenýry a mnozí jistě potěšily i své rodiče.

Vánoční tvoření

Vánoční tvoření

Vánoční tvořeníVánoční tvoření dětí, již jako tradice, bývá v naší škole nedílnou součástí příprav na vánoční svátky.
Fotečky naleznete ve fotogalerii, která bude postupně o další fotky z vánočních příprav doplňována.

Čertovské mlsání

Čertovské mlsání

Čertovské mlsáníTímto příspěvkem bychom chtěli poděkovat velmi šikovné mamince Terezky V., že pro nás všechny připravila vskutku výtečné čertovské mlsání. Děkujeme
Jak dětem chutnalo si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Čertovská nadílka 5.12.2022

Čertovská nadílka

Čertovská nadílka5.12.2022 nás návštívili Mikuláš, andělé a čerti, bez kterých by ty pravé Vánoce nemohlli ani začít.
Děti byly velmi statečné, nebojacné, avšak malá dušička malého hříšníka byla v kažném z nich. 
V knize hříchů nebyly "významné prohřešky", a tak si všechny děti odnesly čertovskou výslužku, ve které nechytělo ani pověstné uhlí.

Mikuláši, Mikuláši,
kdo to tady děti straší,
kdo tu řinčí řetězem
a proč s tebou přišel sem.
Rohatý, rohatý s kožichem
až na paty,
rohatý, rohatý černý, střapatý.


Více fotek naleznete ve fotogalerii

Přestávkové tvoření

Přestávkové tvořeníHra a představivost je pro děti stále důležitá. Není tedy vyjímkou, že mezi sebou bojují rytíři, farmáři i různá monstra.

Tvoření o přestávce

Hra je pro děti stále velmi důležitá Hra je pro děti stále velmi důležitá

První sníh

První sníh

První sníhO víkendu se  začaly snášet první sněhové vločky, a i přesto, že v pondělí začaly roztávat, vykouzlily na tváři dětem úsměv.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Svatý Martin - tvoření

Svatý Martin - tvoření11.11.2022 děti vyslechly legendu o Svatém Martinovi, a i když nepřijel na bílém koni, tak už nyní děti ví, že Svatý Martin je ochránce chudých. Své výtvory děti vystavily ve vestibulu školy.

Halloweenské tvoření

Podzimní (halloweenské) tvoření s dětmi

Podzimní (halloweenské)  tvoření s dětmiDne 20.10.2022 se konaly v odpoledních hodinách halloweenské dílničky dětí s rodiči. Děti dorazili v nádherných kostýmech, s podzimními komponenty a s veselou náladou. Celé dění bylo zakončeno "strašidelnou" stezkou odvahy v nedalekém lese.
Krásné podzimní dekorace, které děti vytvořily za účasti rodičovské ruky, byly více než vydařené.
Rodičům tímto děkujeme za hojnou účast a za výborné občerstvení, které připravili. Vše se povedlo na jedničku. 
Více fotek naleznete ve fotogalerii 3.třídy.

72 hodin

Akce: 72 hodin

Akce: 72 hodinV ČR se koná již po deváté akce 72 hodin. Cílem  této akce je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho!
Naši žáci nelenili a celé páteční dopoledne uklízeli okolí Štěkeňského náměstíčka. Akce se velmi podařila a děti měli z pomoci přírodě velikou radost. 
Více fotek naleznete v galerii.

hodina Prvouky

Prvouka - názorné učení

Prvouka - názorné učení
Již dokonale zvládneme rozlišit hory, pohoří, rovinu, ale také ukázat naši nejdelší řeku a řeku s nejširším korytem v ČR.

Podzimní tvoření - počasí je na draka

Podzimní tvoření - počasí je na draka
Počasí je na draka
Počasí je na draka,
draka ale neláká. 
Padaj na něj deště kapky,
raděj by se schoval zpátky. 
Před deštěm a před mokrem.
Už si hoví za oknem. 
Až ho slunko vysuší,
bude létat v ovzduší. 
Má ocásek z papíru,
zamává nám z vesmíru. 
Pošle dolů psaníčko: Vidím dobře — zdravíčko!

Znovu do školy

Znovu do školyJe 1.září, jsme žáci 3.třídy. Opět se setkáváme s kamarádkami a s kamarády ze školních lavic. Povídáme si o svých prázdninových zážitcích, chlubíme se, kde jsme všude byli, co nového jsme zažili a poznali. Naše společné vyprávění nemá konce a je plné smíchu a hlasitého hovoru. Jsme rádi, že jsme zase všichni spolu. Třetí třída pro nás bude jistě plná radosti, veselý a krásných chvílí, které půjdou ruku v ruce s novým poznáním.

1. červen - Den dětí

Den plný překvapení, radosti a veselí. " Vyučování " jsme zahájili v tělocvičně pozdravem ke Dni dětí. A hned po té následovala jedna hra za druhou. Rybičky, Mrazík, Dobyvatelé hradu a nejoblíbenější Ředkvičky. Dobrodružství bylo i stavění a překonávání překážkové dráhy. Zhoupnutí na laně přes " řeku plnou krokodýlů " vyžadovalo velmi velké obratnosti a hbitosti. Celý den jsme zakončili sladkou odměnou - velkou míchanou zmrzlinou. Více ve fotogalerii 2. třídy.

1. červen - Den dětí

Dárek z Lega

Výlet za indiány

V úterý 31. května se naše druhá třída vypravila za lovci kožešin na daleký západ. Indiánská pevnost Fort Hary se nachází nedaleko Mirotic, tedy kousek od nás. Přesto tento kousek země, byl pro nás dosud neprobádaný. Jakmile se otevřela dřevěná vysoká brána této pevnosti, přivítal nás zcela jiný svět, ve kterém na nás čekal náčelník indiánského kmene se svou squaw. Děti se seznámily s programem, slíbily dodržovat pravidla bezpečnosti, jinak prý by je postihla šamanova kletba. Po prohlídce muzea navštívily saloon. V Trading post nakoupily suvenýry a potřebné věci, bez kterých se žádný správný indián neobejde a samozřejmostí bylo i vyzkoušení si hodu oštěpem, tomahawkem, dýkou, házení lasem a práskání bičem. Na otevřeném ohni si opekly co chtěly. Zkrátka za jeden den si děti vyzkoušely opravdový život v indiánském kmeni. Zkuste to také, zážitek je to pro všechny nezapomenutelný. Více ve fotogalerii 2. třídy.

Ochutnáváme exotické ovoce

Vánoce v naší třídě

Dosavadní události školního roku 2021/2022

Sportovní den

V pátek 26.9. jsme se všichni žáci a učitelé  naší školy zúčastnili slavnostního otevření víceúčelového hřiště. S radostí jsme si všichni zazpívali píseň „Když nemůžeš, tak přidej víc“ od skupiny Mirai a velmi se těšili z toho, že máme takové hřiště k dispozici. Po přestřihnutí pásky paní ředitelkou a panem starostou jsme si mohli vše prohlédnout zblízka. Hned jsme si také zasoutěžili v člunkovém běhu a ve skoku do dálky. Výherce čekala sladká odměna.

72 hodin

V pátek 15.10. jsme šli do školy, ale tentokrát jsme v lavicích neseděli a neučili se. I naše oblečení neodpovídalo školnímu prostředí. Všichni jsme přišli pracovně oděni. Obdrželi jsme ochranné rukavice a velké pytle na odpadky. Velmi jsme se těšili. Ještě nikdy jsme neuklízeli v okolí školy. Bylo to pro nás velké dobrodružství. Naše úklidová trasa vedla k autobusové zahrádce, kolem pošty a pokračovala na fotbalové hřiště. Vyrazili jsme ze školy a okamžitě se zapojili do sběru odpadků. Pracovali jsme poctivě. Zpočátku jsme se i zaradovali, že vidíme volně pohozené odpadky a my je můžeme sbírat. Ovšem s naplňováním pytlů jsme si ale uvědomili, že je smutné žít v nepořádku. Všude jsou přeci odpadkové koše, popelnice a kontejnery. Posmutněle jsme dorazili na fotbalové hřiště. Až po vybalení svačin a proběhnutí se po trávníku se nám smutek pomalu vytrácel. Nakonec jsme se do školy vraceli s úsměvem na tváři a s pocitem, že jsme dnes vykonali správnou věc.

 

Vánoce ve škole

Vánoční nálada u nás ve třídě začala již 28.11.rozsvícením Vánočního stromu ve Štěkni. Náš pěvecký sbor Kaštánek byl pozván panem starostou, aby zpěvem vánočních písní a koled otevřel adventní čas občanům Štěkně a okolí. Byli jsme odměněni potleskem i sladkou odměnou. Bylo to naše první veřejné vystoupení a měli jsme z něj velikou radost.

Vánoční atmosféra ve škole dále pokračovala. Zpívali jsme koledy a poslouchali vánoční příběhy. Zdobili jsme třídu předlouhým vánočním řetězem, ustrojili stromeček, malovali obrázky s vánoční tématikou, vystřihovali vločky z papíru a lepili vánoční přání. Dali jsme si s tím velkou práci a v soutěži tříd jsme vyhráli pěkné třetí místo.

Před odchodem na prázdniny jsme potěšili žáky a učitele zpěvem. Připravili jsme varhany a všechny sezvali na školní chodbu, kde si s námi zazpívali nejznámější koledy. Po návratu do třídy nás čekal Ježíšek se svými dárky. Nadílka byla opravdu bohatá, při jejím rozbalování jsme popíjeli čaj a ochutnávali cukroví. Na závěr tohoto dne jsme prošli Vánoční spirálou, která plní všechna přání.

 

Vysvědčení

Leden byl pro nás smutným měsícem. Každý z nás byl nějakou dobu nemocen. Trápila nás rýma, kašel, někdy i horečky. Učili jsme se na dálku. Proto jsme termín rozdávání vysvědčení v písemné podobě odložili až na 14.února. To už jsme byli všichni ve škole. Radovali jsme se, že už jsme všichni pospolu a školní život se nám vrací do starých pořádků. To se musí oslavit!!! Hurá na hostinu.

 

Bovýskovy ochutnávky

Firma Bovys nám do školy celoročně dodává ovoce. Všichni se z toho těšíme. Velkým překvapením pro nás byla poslední dodávka. Bovýsek nám připravil ochutnávku exotického ovoce. V přepravce jsme našli kiwi, mango, bílé ředkve a mapa výskytu těchto plodů. Ovoce jsme oloupali, nakrájeli, naservírovali na tácky a ochutnávali. Mango zvítězilo.

Barevný (Duhový týden)

72 hodin

Otevření nového multifunkčního hřiště

Vesele jsme vstoupili do nového školního roku

-----------------Školní rok 2021/2022----------------

A už jsou z nás druháčci

Od záři jsme již ve druhé třídě. Vyrostli jsme, zmoudřeli a hlavně se jeden na druhého moc těšili. Přivítali jsme mezi námi novou spolužačku a hned jsou z nás kamarádi. Pracujeme pilně a těšíme se z našich úspěchů. Při dopravní výchově nás navštívily dvě policistky v uniformách a prožili jsme s nimi krásný dopravní den. Paní učitelka pro nás sehnala úžasné dopravní hřiště i s dopravními značkami a my si přinesli z domova naše koloběžky. Nejprve jsme se něco dověděli o dopravních značkách a k čemu vůbec na silnicích slouží a pak to začalo. Nasedli jsme na své stroje a rázem jsme byli účastníky silničního provozu.
V nejbližší době nás čeká strašidelná stezka na Halloween. Budeme se krásně bát, ale jistě to všichni zvládneme. Už se moc těšíme. Rodiče jsou srdečně zváni ku pomoci.
   ŠKOLNÍ ROK 2021/2022   
================================
↓   
ŠKOLNÍ ROK 2020/2021   

Rozloučení s prvňáčky

Žáci 1. třídy mají za sebou první rok školní docházky. Začátek pro ně nebyl vůbec jednoduchý, neboť i oni se museli zapojit do distanční výuky. Konec školního roku ale prožili pohromadě, ve třídě mezi kamarády. Takže nakonec vše dobře dopadlo. Prvňáčci jásali nad svými jedničkami a zamávali první třídě v přízemí. Od příštího roku už budou mezi velkými žáky ve druhém patře.
Všichni si po rozdání vysvědčení vzájemně podávali ruce s přáním krásných prázdnin. Ahoj ve 2. třídě.

...A do Království času

Výlet za Krokodýly

Umíme se krásně starat o své zoubky

Veselé zoubky

Veselé zoubky

Veselé zoubkyNaše třída se zapojila do preventivního programu "Veselé zoubky". Každý žák obdržel sadu přípravků v péči o svůj chrup. Balíček obsahoval zubní kartáček, pastu na zuby, přesýpací hodiny k určení přesné délky potřebné k čistění zubů a balíček větrových žvýkaček. Rovněž má každý svůj pracovní list, který je plný informací, luštěnek a veselých obrázků. Hravé pexeso a samolepky nám pomohou uvědomit si, jak je důležité správně pečovat o své zoubečky, aby nám krásně bílé a zdravé vydržely co nejdéle. Pracujeme také společně na interaktivní tabuli, kde jsme se naučili rozpoznat od sebe jednotlivé zuby a umíme je i správně pojmenovat. Víme také, co je pro naše zuby zdravé a naopak, co jim škodí. Současně jsme se dověděli, že bychom měli chodit každého půl roku na preventivní prohlídku k našemu zubnímu lékaři, kterého se už teď, když víme, jak se starat o naše zuby, nemusíme vůbec bát. Sledujeme výukový program "Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek". Úsměvný příběh vypráví poutavě o Hurvínkově trápení s bolavým mléčným zubem a plyne z něj ponaučení, že správnou péčí a prevencí docílíme krásných a zdravých zoubků.

Jaro už je za dveřmi

Jaro už je za dveřmiSluníčko svítí víc a víc a jeho paprsky nás hladí po tvářích. Lákají nás ven. Hrajeme si, pozorujeme měnící se přírodu a máme plnou hlavu nápadů. Naše první jarní výtvory jsou na světě. Kuřátka v zahrádce se na nás dívají a přejí každému krásný den.

Sledujeme stopy zvířat

Vysvědčení

Vysvědčení

28. leden 2021 byl pro nás výjimečným dnem. Mělo nám být předáno první vysvědčení. Slavnostní den si vyžádal neobvyklý průběh školní výuky. Nejprve jsme si připravili báječnou hostinu, se kterou nám doma pomohli naši rodiče. Společné stolování a hodování ve třídě nám navodilo velmi příjemnou atmosféru plnou radosti, veselí a smíchu. A pak přišel ten slavnostní okamžik, zazněla fanfára a my jsme s napětím očekávali výsledky našeho půlročního snažení. Všichni jsme jásali nad jedničkami. Byla to pro nás nezapomenutelná chvíle.

Čertovská nadílka

Čertovská nadílkaPrvní třída se i přes nepříznivou situaci snaží pracovat jako v běžném režimu. Připomínáme si jednotlivá roční období a s nimi spojené svátky a tradice vztahující se k tomuto období. Před Vánocemi jsme měli na návštěvě dokonce i čerta. Mikuláš ani anděl nepřišli a jelikož s námi šijí všichni čerti, poslali k nám ostatní pekelníci jednoho svého zástupce. Pověděli jsme mu básničky. Čert nám za to přinesl spoustu sladkostí a drobných dárečků.

Sněhové dovádění

Stromeček si zdobíme, na Ježíška čekáme

Andělské zvonění

Malujeme sněhuláky

Chystáme se na zimu

Čertovské posezení

Pasování prvňáčků

1.9.2020

Vzhledem k velké kapacitě prezentace z 1.9.2020 (185 MB) jsme museli uložit tento soubor na úložiště. Zde je odkaz:

https://www.uschovna.cz/zasilka/CILB7HPCT5HTS8WE-XYT/

Soubor je možno stáhnout do 21.9.2020.

Nástěnka

Online schránka důvěry

obrázek
NNTB - NeNech To Být
Trápí tě něco? Chceš nám důvěrně něco sdělit? Využij tuto anonymní schránku.

Kroužky pro jihočeské děti

obrázek
Naše škola je zaregistrována do programu "Pomáháme s kroužky pro jihočeské děti", který podporuje nízkopříjmové domácnosti. Lze čerpat finanční podporu na LVVK (7. ročník) a na poplatek za školní družinu. Příspěvek je možné čerpat za období od 1.9. 2023 do 30.6. 2024. Případné dotazy zasílejte na email: rajtmajerova@zssteken.cz, nebo na tel. č. 606529078

Digitalizujeme školu

obrázek
Naše škola je zapojena do projektu „Digitalizujeme školu“ – realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1. V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Doučování žáků

obrázek
Podpora doučování žáků ZŠ v rámci Národního plánu obnovy.

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Virtuální prohlídka školy

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Přijímací řízení na SŠ 2023/24

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ naleznete v sekci výchovné poradenství

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz
ZŠ 730 700 144
ŠJ 730 700 143
ŠD I.   608 592 907 
ŠD II.  731 314 668
ŠD  III. 606 529 078
MŠ 730 700 142
 

   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy