logotyp
Login

2017/2018

Ukončení školního roku 2017/2018

Ukončení školního roku 2017/2018 I letos projevem paní ředitelky ve školním rozhlase proběhlo rozloučení se školním rokem, poté promluvili ke svým spolužákům letošní absolventi. Třídní učitelé předali vysvědčení všem přítomným žákům a žáci devátého ročníku ho slavnostně převzali v obřadní síni Úřadu městyse Štěkeň. 


Přejeme všem krásné a vydařené prázdniny a těšíme se  v září 2018 na viděnou!!!

9.TŘÍDA SE LOUČILA...

9.TŘÍDA SE LOUČILA... 20 žáků 9. třídy se dnes 29.6. loučilo se spolužáky, učiteli, vedením školy a všemi zaměstnanci. Ve velmi příjemné a důstojné atmosféře proběhlo slavnostní rozloučení na úřadu městyse Štěkeň. A nám nezbývá už nic jiného než našim odcházejícím devíťákům popřát mnoho štěstí, zdraví a úspěchů na ...

Sportovně vědomostní soutěž ŠD

Sportovně vědomostní soutěž ŠD V pátek 22.6.2018 se v rámci školní družiny konala soutěž, která měla prověřit znalosti dětí v různorodých oblastech. Pro děti bylo připraveno celkem 9 úkolů, v nichž byly zastoupeny nejen sportovní ...

Požární ochrana očima dětí

Požární ochrana očima dětí
Jako každý rok i letos jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí. I letos jsme bodovali! Do soutěže došlo přes 1600 obrázků a v několikla kategoriích bylo uděleno pouze 18 cen.
Náš Lukáš Zvonek získal ve své kategorii krásné 1. místo v okresním kole.

Gratulujeme!

Navštívila nás MŠ Čejetice

Upozornění pro rodiče !

V úterý 12.června 2018 se konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY.

!!! Pozor -  samostatné časy :   I. stupeň     15. 15-16. 00
                                              II. stupeň    16. 00-17. 00

Žákovský parlament na výletě

Žákovský parlament na výletě I letos svou celoroční práci v žákovském parlamentu žáci zakončili tradičně - teambuidingové hry v přírodě a bowling byly jejich poslední letošní pracovní schůzkou. Výlet do Strakonic si všichni ...

Zdravíme z Paříže ...

I letos vyrážíme do světa

I letos vyrážíme do světa V termínu od 26. května vyráží 23 žáků 2. stupně naší školy na pět dní opět do světa. Tentokrát navštívíme Paříž. Čeká nás 14ti hodinová cesta autobusem, ale máme se jistě na co těšit...... A co ...

Zpátky domů...návrat z cest

 Zpátky domů...návrat z cest Tímto symbolickým názvem zakončily naše paní kuchařky dvoutýdenní projekt žákovského parlamentu světové kuchyně.

S KOUSKY SVĚTA NA TALÍŘI jsme se rozloučili a  tradičním českým KNEDLO- ZELO-VEPŘO zakotvili  od pondělí zase zpět v naší české kuchyni.  Děkujeme moc za spolupráci a ochotu.
Zpětná vazba je vždy důležitá a proto ŽP pečlivě ...

Vynikající úspěchy v biologii

Vynikající úspěchy v biologii

   V dubnu proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo biologické olympiády. Biologická olympiáda nepatří zrovna k jednoduchým soutěžím, neboť vyžaduje poměrně náročnou přípravu. Každý rok je soutěž zaměřena na jiné téma. Letošní ročník nesl název „Pohyb“. Okresní kolo zahrnuje test na dané téma, laboratorní úkol a poznávání rostlin a živočichů. Podmínkou postupu do okresního kola je rovněž vypracování vstupního úkolu. Naši žáci předvedli krásné výkony:

2.místo – František Žižka

4.místo – Lucie Vališová

7.místo – Natálie Kosková  

Pěkné umístění Fandovi i Lucce zajistilo postup do krajského kola, které se koná v květnu v Českých Budějovicích. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme, ať se oběma žákům v soutěži nadále daří.

 

Den Země

Den Země

  I v letošním roce  proběhla v CEV Podskalí ve Strakonicích soutěž  s enviromentální  tématikou  „ DEN ZEMĚ“.  Třetí kategorie se zúčastnilo celkem 19 dvoučlenných družstev. Naše dvojice se v soutěži rozhodně neztratily.

2. místo – František Žižka, Natálie Kosková ( 8.r.)

4. místo  - Lucie Vališová, Kristýna Zborníková (9.r.)

13.místo – Štěpán Vondrák, Jan Vachuška (9.r.)

Všem soutěžícím děkujeme za pěkné výkony a reprezentaci školy.

Vaříme světově ...

Ve středu 2. května odstartoval v naší škole projekt KOUSKY SVĚTA NA TALÍŘI. Dva týdny, díky vstřícné spolupráci s paní vedoucí školní jídelny, máme možnost ochutnávat pokrmy světové kuchyně, které nám paní kuchařky připravují s ohledem na typické znaky, suroviny a koření zvolených zemí.
Začali jsme na severu - kuchyní norskou a švédskou. V úterý jsme se přesunuli do Itálie a v pátek jsme měli skvělý oběd z Ruska a Bulharska.
Každý oběd mají žáci možnost ohodnotit a vhozením smajlíka případně mračouna do hlasovacího boxu přímo ve školní jídelně na stolku vedle tématické nástěnky a vyjádřit tak svůj apetit.
Děkujeme všem za tuto zpětnou vazbu a též všem, kteří nám s přípravou projektu pomohli.

Sběrová akce školy - výsledky 04/2018

sběr 04/2018sběr 04/2018

KE DNI ZEMĚ VYSADILI NAŠI ŽÁCI 2 JABLONĚ… V pondělí 23. 4. 2018 přibyly v areálu rybníka Močidlo na okraji Štěkně 2 další jabloně, tentokrát odrůdy Herbertova reneta a Strýmka. Ovocné stromy, jejich staré české odrůdy, jsou součástí projektu „Zahradou poznání.“ Naši devíťáci je umístili poblíž žulového monolitu s pamětní deskou Adolfa Heyduka – ve spolupráci s ing. M. Šobrem z MěÚ Strakonice a Úřadem městyse Štěkně.

Kousky světa na talíři ...

Kousky světa na talíři ...Žákovský parlament informuje ...

Ve spolupráci se školní jídelnou a pro velký úspěch a velmi pozitivní ohlas, který v loňském roce sklidila akce LETEM SVĚTEM V NAŠÍ ŠKOLNÍ JÍDELNĚ, vyhlašujeme opět po dohodě s vedoucí školní jídelny 2 týdny speciálního jídelníčku.
Tentokrát pod názvem KOUSKY SVĚTA NA TALÍŘI se od 2. května do 11. května můžete těšit na obědy z norské, švédské, italské, ruské, čínské, mexické, německé a lucemburské kuchyně.
Sledujte jídelníček i informační výzdobu ve školní jídelně, kterou společně  připravujeme.


Vítězi soutěže
, kterou vyhlásil žákovský parlament v souvislosti s konáním školního velikonočního jarmarku, o nejlepšího JARNÍHO MASKOTA TŘÍDY jsou: KRÁLÍCI ZE ČTYŘKY
Blahopřejeme!!!


foto: Filip a Jakub KadochoviDůležité upozornění

Ředitelka ZŠ a MŠ Štěkeň vyhlašuje podle §24, odst.2 zákona č.561/2004 Sb. /školského zákona/ z organizačních a technických důvodů ředitelské volno na dny:  pondělí 30.4.2018 a pondělí 7.5.2018

Upozornění pro rodiče !

V úterý 24.dubna 2018 se konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY.

!!! Pozor -  samostatné časy :   I. stupeň     15. 15-16. 00
                                              II. stupeň    16. 00-17. 00

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd Ve středu 11.4.2018 se konal pohádkový zápis do 1. třídy naší školy. Pro nově příchozí budoucí žáky byly připravené soutěže, ve kterých museli předvést své znalosti a dovednosti, jako třeba zavázat tkaničku, složit puzzle, doplnit tvary do řady nebo poznat večerníčkovy kamarády. Rovněž nechyběla ani sportovní část našeho pohádkového zápisu - hod mrkví do klobouku, lovení rybiček z tůňky nebo chůze po provaze a skákání po jedné noze. Kamarádi budoucích prvňáčků se pro tento den přeměnili na princezny, čarodějky, piráty nebo indiány. Nechyběli ani čert s andělem. Ti všichni se postarali, aby se novým kamarádům v naší škole zalíbilo.                                       
Už se na vás v září všichni moc těšíme.

Čtenářský klub

Čtenářský klubV letošním školním roce se na naší škole realizuje projekt "Společné vzdělávání v ZŠ a MŠ Štěkeň". Součástí tohoto projektu je i Čtenářský klub. Od listopadu 2017 až do dubna 2018 se každou středu scházely děti ze sedmé třídy na dvě vyučovací hodiny a společně se seznamovaly s různými knihami. Velkým zpestřením této aktivity bylo používání čteček, se kterými se děti naučily zacházet. Společně jsme tak strávili nevlídná odpoledne dlouhé zimy užitečnou zábavou.

V 6. cyklu EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE získaly zajímavá trička a další ceny také žákyně 6. třídy, které skvěle reprezentují naši školu.

/Pavlína Tomanová, Kateřina Píbalová a Tereza Taubrová/Velikonoční jarmark 27. března 2018

Velikonoční jarmark 27. března 2018 Jako tradičně i letos zavládl v přízemí školy tradiční jarmarkový mumraj. Všichni žáci se s radostí zapojili a velké poděkování patří i rodičům, kteří ochotně pomohli. Každá třída navíc měla své maskoty, jenž si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy... ...

Román Memento

Román Memento

V rámci protidrogové prevence jsme do naší školy pozvali uměleckou agenturu Rajcha s jejich programem Memento. Hlavní hrdina se nechá v 16 letech partou stáhnout k užívání drog. Román zachycuje 10 let jeho života s drogou. Líčí cestu, ze které není nikdy návratu. Představení zhlédli s velkým zájmem žáci 6.-9.tříd a v mnohých z nás zanechalo silné zážitky.V pátek 23. března se konalo okresní kolo recitační soutěže. Ve Strakonicích nás v 3. kategorii reprezentovaly Stáňa Nová a Katka Píbalová ze 6. třídy. Ze tří udělených cen v této kategorii jedna patří Kateřině Píbalové. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Vynášení Moreny a přivítání jara

Vynášení Moreny a přivítání jara V pátek 23.3.2018 jsme společně odnesli nazdobenou Morenu k jezu ve Štěkni, kde jsme ji vhodili do řeky Otavy a na rozloučenou jí ještě odříkali říkanku s prosbou, aby se už letos nevracela. Tak ...

Srdečně Vás zveme...

Srdečně Vás zveme...
Úterý 27. března 2018
12:30 až 14:45
 v prostorách školy.
 
/chodba v přízemí školy od šaten k jídelně/

Žákovský parlament vyhlašuje akci pod názvem...

Žákovský parlament vyhlašuje akci pod názvem...
HURÁ, JARO JE TU!... v souvislosti s pořádáním školního velikonočního jarmarku, v úterý 27. března. 

Vyhlašujeme tímto soutěž o nejoriginálnějšího jarního maskota třídy, který bude přítomen u prodejního stánku třídy na jarmarku.

Překvapte nás svými nápady...Morana

Morana I když se letos zima drží zuby nehty a nechce odejít, rozhodli jsme se ji s družinou vyprovodit sami. A protože se Smrtná neděle kvapem blíží, půjdeme s dětmi v průvodu jako každý rok, abychom se ...

ZŠ a MŠ Štěkeň bude od 16.4.2018 do 19. 4. 2018 organizovat sběr papíru. Sběr novin, časopisů, letáků, knih (pouze vytrhaných z vazeb), kartonů a pet víček.

Termín sběru:
16.4.2018 - 19.4.2018 (7:15 – 8:00, 
středa 14.30-15.15– zadní vchod u tělocvičny)

Vážení rodiče , byli bychom rádi, kdybyste svým dětem pomohli při sběru papíru. Předem Vám děkujeme za spolupráci , velmi si jí vážíme. Finanční výtěžek bude použit na akce pro žáky (výlety).

Informace pro rodiče dětí navštěvujících ŠD

V sekci školní družina - řád školní družiny - lze vytisknou žádost o uvolnění dítěte ze školní družiny.

Velikonoční výstava v Kapitulní síni

Velikonoční výstava v Kapitulní síni6.3.2018 se uskuteční v Kapitulní síni strakonického hradu vernisáž výstavy dětských prací s jarní a velikonoční tematikou. Všechna oddělení školní družiny naší školy se do této akce ráda a s chutí zapojila. Děti měly radost, že se mohou pochlubit svými výtvory i mimo školu, a tím spíše, že budou k vidění pro širokou veřejnost. Výstava potrvá do 2. dubna, proto bychom Vás jménem naší školy na tuto kulturní akci rádi pozvali. Je tam toho k vidění a pro inspiraci opravdu hodně. Přijďte se pokochat a načerpat překrásnou jarní atmosféru. Vychovatelky ŠD.


   
    5. - 11.3. 2018

English Language Competition 2018

English Language Competition 2018
Jako každý rok proběhlo ve naší škole školní kolo ELC - konverzační soutěže  AJ, ve kterém poměřili své znalosti žáci  dvou kategorií. Vítězové obou kategorií se zúčastnili okresního kola.
V DDM ve Strakonicích zabojovali v úterý 13. února - Filip Hořejší za starší kategorii získal krásné 2. místo a Adamu Pechlátovi unikla třetí diplomová příčka jen od půl bodu.
Oběma žákům gratulujeme k velmi pěknému umístění.

Výsledková listina:
http://souteze.ddmstrakonice.cz/talentove-souteze-msmt-cr-pro-zs/konverzacni-soutez-v-aj/Okresní kolo olympiády v RJ

OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY V RUŠTINĚ proběhlo v DDM Strakonice dne 8. 2. 2018 za účasti základních i středních škol Strakonicka. V již 12. ročníku této zajímavé konverzační soutěže připravila naše škola žáky do kategorie 8. a 9. tříd. V relativně silné konkurencí 13 účastníků ZŠ Dukelská, JAK Blatná, Jezárka i tercie gymnázia si odnášíme velmi potěšitelný výsledek! Celkově zvítězila Tereza Nosková (9. tř.) s maximálním počtem 20 dosažených bodů za reprodukci textu i následnou konverzační část. Získali jsme i 3. místo zásluhou Kristýny Zborníkové (9.) a dokonce i 4. místo díky Natálii Koskové (8.třída). Úspěšným žákyním děkujeme za skvělou reprezentaci školy v soutěži s ruštinou, světovým jazykem č. 3 (podle údajů UNESCO). Václav Žitný

Valentýnská pošta

Valentýnská pošta

Blíží se 14.únor - svátek sv. Valentýna - svátek lásky a přátelství.

 Žákovský parlament se rozhodl zorganizovat jako každý rok Valentýnskou poštu lásky!!!

Chcete-li někoho ze svých spolužáků potěšit, můžete darovat například  MAZLÍKA LÁSKY – drobného plyšáčka pro radost….

Jako každý rok bude před nástěnkou ŽP umístěn Valentýnský box, do kterého můžete MAZLÍKY vhazovat. Určitě můžete potěšit spolužáky také nějakým tajným vzkazem či drobnou sladkostí. Nezapomeňte vše viditelně a čitelně označit jménem a třídou toho, koho chcete obdarovat. MAZLÍKY LÁSKY i ostatní dárečky můžete vhazovat do připraveného  Valentýnského boxu u nástěnky ŽP do pátku 9.2. 2018

Výsledky volby člena ŠR z 16.1. - 17.1.2018

Funkční období současné školské rady (zvolené v roce 2015) v roce 2018 končí. Výsledky volby člena školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků a zletilých žáků  z 16.1. - 17.1.2018 naleznete v sekci "Úřední deska".

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ

Ve středu 31.1.2018 obdrží všichni naši žáci VÝPIS pololetního vysvědčení, vyučování probíhá dle běžného rozvrhu. V pátek 2.2. jsou POLOLETNÍ PRÁZDNINY.

Maškarní ples 2018

Maškarní ples 2018 V duchu masopustní tradice se na naší škole uskutečnil 24.1.2018 maškarní ples pro děti. Předvedlo se celkem 70 krásných masek. Některé k nám přijely z velké dálky, jako například havajské tanečnice ...

Eko přednášky

 Eko přednášky EKOLOGICKÉ PŘEDNÁŠKY na téma „odpadové hospodářství v ČR“  proběhly v naší škole pro žáky 1. a 2. stupně ve čtvrtek 18. ledna 2018. Paní lektorky ze známé instituce EKOKOM se sídlem v Praze ...

Upozornění pro rodiče !

V úterý 16.ledna 2018 se konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY.

!!! Pozor -  samostatné časy :   I. stupeň     15. 15-16. 00
                                              II. stupeň    16. 00-17. 00

PF 2018

PF 2018
Přejeme Vám všem příjemné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nadcházejícího roku 2018.
   
 ředitelství a pedagogové ZŠ a MŠ Štěkeň


 

Den otevřených dveří

Ve středu 10. 01. 2018 proběhně v budově ZŠ Den otevřených dveříOd 8:00 do 11:00 je možné přijít do školy a nahlédnout i přímo do hodin výuky tříd 1. a 2. stupně. Návštěvníci DOD se musí  řádně ohlásit zvonkem do ředitelny školy. Děkujeme za pochopení.

VÁNOČNÍ AKADEMIE 


Kdy: úterý 19. 12. 2017, od 17:30 
Kde: Kulturní dům Čejetice


Všichni jste srdečně zváni!  
Těšíme se na Vás!
 

 

Přípravy jsou v plném proudu

Přípravy jsou v plném prouduV úterý 19. prosince se uskuteční  od 17:30 v Kulturním domě v Čejeticích naše VÁNOČNÍ AKADEMIE. Žáci svědomitě nacvičují svá vystoupení, kterými chtěji letos potěšit. V plném proudu je i příprava drobných dárků pro všechny, kteří přijdou načerpat spolu s námi příjemnou vánoční atmosféru....... Přijďte, těšíme se na Vás!

Mikulášská nadílka

05.12. 2017
Mikulášská nadílka I letos procházel naší školou Mikuláš. Spolu s anděly obdarovali drobnostmi všechny hodné žáky, jako bonus mnozí obdrželi ještě andělskou poštu radosti...tzn. tajně zaslanou malou sladkost od ...

Anglické divadlo opět ve škole

04.12. 2017
Anglické divadlo opět ve škole Už se pro nás stalo oblíbenou tradicí a i v letošním roce mělo u žáků velký ohlas.... tentokrát předtavení Murder Mystery a Xmas Escapades. Herečky  anglického divadla Azyzah pobavily dnes více jak ...

ANDĚLSKÁ POŠTA RADOSTI

ANDĚLSKÁ POŠTA RADOSTI

Brzy bude chodit Mikuláš, spolu s čerty a anděly nás ve škole navštíví příští úterý 5. 12. 2017.

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT se mu rozhodl stejně jako loni opět vypomoci a vyhlašuje AKCI - tentokrát pod názvem ANDĚLSKÁ POŠTA RADOSTI.

Každý, kdo chcete potěšit někoho ze svých spolužáků tajným sladkým vzkazem, přineste jakoukoliv drobnou sladkost – lízátko, bonbon, čokoládu……
Nezapomeňte každou sladkost, kterou chcete přes anděly někomu poslat, viditelně a čitelně označit jménem a třídou toho, koho chcete obdarovat.
Sladkosti můžete vhazovat do konce tohoto týdne /do pátku 1.12./do připraveného ANDĚLSKÉHO BOXU u nástěnky žákovského parlamentu.

Výsledková listina podzimní sběrové akce

sběr - listopad 2017sběr - listopad 2017

Volba nové školské rady 16.1. - 17.1.2018

Funkční období současné školské rady (zvolené v roce 2015) v roce 2018 končí. Z tohoto důvodu proběhne ve školním roce 2017/2018 volba nové školské rady. Bližší informace naleznete v sekci "Úřední deska".

Upozornění pro rodiče !

V úterý 14.11.2017 se konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY.

!!! Pozor -  samostatné časy :   I. stupeň     15. 15-16. 00
                                              II. stupeň     16. 00-17. 00

Strašidelná škola

Strašidelná škola Žákovský parlament vyhlásil na úterý 31. října akci pod názvem STRAŠIDELNÁ ŠKOLA aneb HALLOWEEN 2017. Naše škola byla ten den plná strašidel....děkujeme všem, kdo se s radostí zapojili a velké poděkování posíláme i naší školní jídelně, která náš ...

Sběrová akce školy


ZŠ a MŠ Štěkeň bude od 7. 11. 2017 do 9. 11. 2017 organizovat sběr papíru. Sběr novin,časopisů, letáků,knih (pouze vytrhaných z vazeb),kartonů a pet víček.

Termín sběru:
7.11.2017 - 9.11.2016 (7:15 – 8:00 – zadní vchod u tělocvičny)
7.11.2017 ( 14.30-15.30)

Vážení rodiče , byli bychom rádi, kdybyste svým dětem pomohli při sběru papíru. Předem Vám děkujeme za spolupráci , velmi si jí vážíme. Finanční výtěžek bude použit na akce pro žáky(výlety).

Projektový den 72 hodin

Projektový den 72 hodin

   V pátek 13. října se naše škola zapojila do celorepublikového projektu 72 hodin. Žáci si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké je to být na chvíli dobrovolníkem, který zvelebuje své okolí. Převážná část našich žáků se pod vedením svých pedagogů vydala do blízkého okolí školy a věnovala se sběru odpadků od věcí, které tam nepatří. Naši prvňáčkové také nezůstali nečinní a u budovy školy vysadili svůj nový strom. Závěrem lze říci, že zapojení do projektu splnilo svůj cíl, kterým je vést žáky k zájmu o své okolí a ochranu přírody.

Pasování prvňáčků

Pasování prvňáčků
Tradicí na naší škole je na začátku září pasování nových školáčků na prvňáčky. Nejprve čeká žáčky urputný boj s drakem a rytířem, při kterém musí každý sám dokázat svou statečnost. Děti si obléknou "kouzelný" plášť, do ruky sevřou meč a jdou odhodlaně do temné jeskyně, kterou hlídá strašlivý drak a rytíř v těžké zbroji. Ne každý má odvahu pohlédnout  rytíři v boji do očí.

Plavecký výcvik

Žáci 3. a 4. třídy od září pravidelně jednou týdně absolvují hodiny plavání  ve Strakonicích.  Vody se nikdo nebojí a že si plavecký výcvik užívají je zřejmé  z přiložené fotogalerie. ...

PROUD a RABÍ - 12.9. 2017

 PROUD a RABÍ - 12.9. 2017 Žáci 6. - 8. ročníku vyrazili již teď v září na vzdělávací exkurzi. Rozděleni na dvě party, střídavě navštívili Enviromentální centrum PROUD v Horažďovicích, kde se interaktivně dozvěděli mnohé o třídění odpadu ....  a dále podnikli historickou výpravu na hrad Rabí. Prohlédli si nejen hradní ...

Důležité upozornění


Ředitelka ZŠ a MŠ Štěkeň vyhlašuje podle §24, odst.2 zákona č.561/2004 Sb. /školského zákona/
ředitelské volno na pátek 29.9.2017
z organizačních důvodů. V tento den bude mimo provoz i školní družina.

První školní den

První školní den V pondělí 4. září jsme zahájili nový školní rok 2017 - 2018.

Pro někoho je to školní rok poslední na naší škole, ale pro 25 prvňáčků je to první velký krok do života. 
Na uvítanou popřála všem paní ředitelka Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová hodně úspěchů v novém roce. Prvňáčky a jejich rodiče i prarodiče s námi přivítal i pan starosta Bohumil Bláha. Spolu s paní ředitelkou jim rozdali drobné dárky.
A co je u nás nového? Máme vymalované další prostory a v jídelně nové židle. V ...

Školní rok 2017/2018V pondělí 4. září opět zasedneme do školních lavic, těšíme se na viděnou a přejeme všem našim žákům dobrý start do nového školního roku 2017/2018.


Aktuální info:

4. září 2017 - pondělí
- výuka v ZŠ 8:00-8:45 
- školní jídelna - nabízíme možnost oběda  od 9:00 do 11:30 ... /krupicová kaše/ 
- školní družina pro přihlášené žáky bude fungovat v běžném provozu do 15:45

5. září 2017 - úterý
výuka ve všech třídách ZŠ dle řádného rozvrhu, včetně odpoledního vyučování /první dvě vyučovací hodiny budou třídnické s TU/

Nástěnka

Online schránka důvěry

obrázek
NNTB - NeNech To Být
Trápí tě něco? Chceš nám důvěrně něco sdělit? Využij tuto anonymní schránku.

Kroužky pro jihočeské děti

obrázek
Naše škola je zaregistrována do programu "Pomáháme s kroužky pro jihočeské děti", který podporuje nízkopříjmové domácnosti. Lze čerpat finanční podporu na LVVK (7. ročník) a na poplatek za školní družinu. Příspěvek je možné čerpat za období od 1.9. 2023 do 30.6. 2024. Případné dotazy zasílejte na email: rajtmajerova@zssteken.cz, nebo na tel. č. 606529078

Digitalizujeme školu

obrázek
Naše škola je zapojena do projektu „Digitalizujeme školu“ – realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1. V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Doučování žáků

obrázek
Podpora doučování žáků ZŠ v rámci Národního plánu obnovy.

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Virtuální prohlídka školy

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Přijímací řízení na SŠ 2023/24

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ naleznete v sekci výchovné poradenství

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz
ZŠ 730 700 144
ŠJ 730 700 143
ŠD I.   608 592 907 
ŠD II.  731 314 668
ŠD  III. 606 529 078
MŠ 730 700 142
 

   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy