logotyp
Login

2018/2019

Ukončení školního roku 2018/2019

Ukončení školního roku 2018/2019Slavnostní rozloučení  s letošním školním rokem zahájily děti zpěvem. Po projevu paní ředitelky slovo převzali letošní absolventi a rozloučili se s námi. Třídní učitelé předali ve třídách vysvědčení všem přítomným žákům a žáci devátého ročníku ho pak slavnostně převzali v obřadní síni Úřadu městyse Štěkeň. 

Přejeme všem krásné a vydařené prázdniny a těšíme se  v září 2019 na viděnou!!!

Výsledková listina sběrová akce

Výsledková listina sběrová akceVýsledková listina sběrová akce

Upozornění pro rodiče

Úterý 4.6.      14:45 -16:00 KONZULTACE /informace k prospěchu/

Krásné umístění v biologické olympiádě

Krásné umístění v biologické olympiádě

Žákyně 7.třídy Kateřina Píbalová a Tereza Taubrová reprezentovaly naši školu v krajském kole biologické olympiády v Českých Budějovicích a vedly si velice úspěšně. Soutěžící nejprve porovnávali své teoretické znalosti ve vědomostním testu a poznávali 20rostlin a 20živočichů. Při plnění laboratorního úkolu prokazovali nejen praktické dovednosti-práci s mikroskopem, ale i schopnost pracovat podle předloženého postupu a na základě svých pozorování vyvodit závěry. Děvčata se v silné konkurenci 29 základních škol a gymnázií rozhodně neztratila. Kačka obsadila krásné  6.místo a Terka 14.-15. místo a stala se tak úspěšnými ředitelkami. Děkujeme za jejich svědomitou přípravu a gratulujeme ke krásnému umístění.

Šel tudy, měl dudy...

Šel tudy, měl dudy... Dne 23.května proběhla na naší škole vzdělávací akce "Šel tudy, měl dudy". Uskutečnila se v rámci projektu MAP II ORP Strakonice, MAS Strakonice. Velice působivě vystoupila před žáky 2. a 3. třídy ...

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Kdy: úterý 11. 06. 2019, 15:15 hod


Kde: budova ZŠ, učebna 4. třídy ve 2. patře


Program: 
  • Seznámení rodičů se zahájením školní docházky
  • Informace o organizaci školní družiny a školní jídelny
  • Předání seznamu školních pomůcek
  • Dotazy rodičů
Těší se na Vás Mgr. Markéta Ševčíková

UPOZORNĚNÍ !

Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová, ředitelka ZŠ a MŠ Štěkeň, vyhlašuje podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) z organizačních a technických důvodů (renovace toalet v přízemí, bezbariérové WC) ředitelské volno na dny: čtvrtek 27.06.2019 a pátek 28.06.2019.

Vyhlášené ředitelské volno platí pro ZŠ !!! Provoz MŠ bude  řádně zajištěn!!!

Duhový týden

Duhový týden

Na přání většiny našich spolužáků vyhlašuje ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT společnou školní akci pod názvem:

"Duhový týden"
20. 5.  - 24. 5. 2019 

Pondělí 20.5. - BAREVNÝ DEN- čeká nás fotografování tříd, proto přijďte v jakýchkoliv barvách, které máte rádi
Úterý 21.5. - NEBESKÉ BARVY- všechny odstíny modré a fialová
Středa 22.5. - ZELENÁ
Čtvrtek 23.5. - ŽLUTÁ
Pátek 24.5. -  OHNIVÉ BARVY - oranžová a červená aneb STOP, KONČÍME!

Děkujeme moc naší ŠKOLNÍ JÍDELNĚ, že naší akci opět podpoří. Těšit se můžete i na barevné duhové nápoje!

DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ

I v letošním roce jsme se zúčastnili ekologické soutěže „DEN ZEMĚ“, kterou každoročně pořádá CEV Podskalí ve Strakonicích. V I. kategorii (žáci 4.-5.r.) z celkového počtu 17 dvojic obsadili 9.místo Veronika Čejková a Anna Kulhová a 10. místo Matěj Bláha a Martin Plášil. V Kategorii II. ( žáci 6.-7.r.) z celkového počtu 26 dvojic vybojovali - 4.místo – Zdeněk Myslivec a Václav Žižka, 5. místo – Tereza Taubrová a Pavlína Tomanová, 18. místo – Kateřina Píbalová, Martin Sedláček. Všem soutěžícím blahopřejeme.

Jarní sběrová akce školy

ZŠ a MŠ Štěkeň bude organizovat sběr papíru - novin, časopisů, letáků, knih (pouze vytrhaných z vazeb), kartonů a pet víček.

TERMÍN SBĚRU: 20.5. - 23.5. 2019 (7:15-8:00 , středa 7.15-8.00; 14: 45- 15:30 - zadní vchod u tělocvičny)

Vážení rodiče, byli bychom rádi, kdybyste svým dětem pomohli při sběru papíru. Předem Vám děkujeme za spolupráci, velmi si jí vážíme. Finanční výtěžek bude použit na akce pro žáky (výlety).

Upozornění!!!
Sběr možno přinášet až v daném termínu, neshromažďovat v předstihu pod přístřeškem školy! Děkujeme za pochopení.

Ohlédnutí za jarmarkem

Ohlédnutí za jarmarkemV úterý se v prostorách naší školy znovu rozvoněly mazance, beránci a jiné sladké pochoutky, které jsou součástí velikonoc. Spolu s nimi se na pomyslných prodejních pultech objevily krásné pletené pomlázky, dřěvění zajíčci, vypěstované kytičky i sukulenty. Dalšími hojně zastoupenými drobnostmi byly velikonoční výrobky z papíru. Mnoho z prodávaných věcí se vytvářelo ve škole při výtvarných nebo pracovních činnostech. Ale samozřejmě tu své zastoupení, a to v nemalé míře měly vlastnoručně vyrobené dárkové předměty a jiné sladkosti, které vyráběly děti společně s rodiči. Právě jim patří náš velký dík, jelikož se na tomto, pro školu již tradičním jarmarku podílejí rok od roku více. Děkujeme všem. Zase za rok Nashledanou.

Vynikající úspěchy v biologické olympiádě

Vynikající úspěchy v biologické olympiádě

 Ve středu 10.4. proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo biologické olympiády. Biologická olympiáda nepatří zrovna k jednoduchým soutěžím, neboť vyžaduje poměrně náročnou přípravu. Okresní kolo zahrnuje test, laboratorní úkol, poznávání rostlin a živočichů. Podmínkou postupu je rovněž vypracování vstupního domácího úkolu. V silné konkurenci 24 soutěžících, naše žákyně předvedly krásné výkony:
1. místo – Tereza Taubrouvá
2. místo – Kateřina Píbalová
10.mís
to – Pavlína Tomanová  
 Pěkné umístění zajistilo Terce a Kačce postup do Krajského kola, které proběhne v pátek 24.5. v Českých Budějovicích. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme, ať se děvčatům v soutěži dále daří.

Velikonoční jarmark

Velikonoční jarmark Srdečně Vás zveme v úterý 16.4.2019 od 12:00 do 14:30 hodin, na náš tradiční velikonoční jarmark, který bude probíhat v přízemí naší školy. K vidění, ochutnání a ke koupi toho bude opět nespočet. Rok od roku je nabídka jednotlivých tříd a školních družin lákavější a pestřejší.
Děti ve třídách a mnozí ještě doma spolu s rodiči vytváří neopakovatelné a mnohdy jedinečné výrobky, které lahodí oku a pohladí i na srdci. Po celé škole se rozlévá chuť jednotlivých výtvorů, které se na improvizovaných pultech tříd dlouho neohřejí.
Všechny naše výrobky a výtvory potěší každého návštěvníka, který do naší školy v tento den zavítá. Neotálejte a zavítejte k nám. Nebudete litovat. Radost z nakupování a třeba jen pokoukání Vám přejí děti i zaměstnanci školy.

Pohádkový zápis 3.4.2019

Jaro u nás ve škole

Jaro u nás ve škole Žákovský parlament vyhlásil soutěž o NEJKRÁSNĚJŠÍ JARNÍ TŘÍDU.
První jarní den je tu a jak to dopadlo?

Všem, kteří se zapojili do jarní výzdoby tříd a snažili se udělat tu svou ...

KRAJSKÉ KOLO OLYMPIÁDY V RUSKÉM JAZYCE

KRAJSKÉ KOLO OLYMPIÁDY V RUSKÉM JAZYCE

KRAJSKÉ KOLO OLYMPIÁDY V RUSKÉM JAZYCE...Proběhlo 1. březnový den na půdě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Naše škola se ho účastní od roku 2011. Nevynechali jsme ani letos a žáci opět vzorně reprezentovali. V kategorii 6. - 9. třída a víceletá gymnázia, v konkurenci celkem 16 účastníků, jsme si přivezli vynikající umístění. 4. místo Diana Procházková, 5. Tereza Taubrová, 6. Kateřina Píbalová a 8. Natálie Kosková. Všechny žákyně předvedly výborné výkony v poslechu a následné reprodukci textu, konverzaci i v reáliích. Už teď se prý těší na další okresní kolo ve Strakonicích. Václav Žitný

Veselé zoubky

Veselé zoubkyHezký den prožili ve čtvrtek 21. února žáci 1. třídy. Kromě čtení a počítání se učili pečovat o svoje zoubky. Zapojili se tím do akce dm ,, Veselé zoubky,, . Pohádka se Spejblem a Hurvínkem jim poradila, jak správně čistit zuby. Pak si to s paní učitelkou sami vyzkoušeli. Každý dostal balíček s kartáčkem, pastou a žvýkačkami. Aby věděli, jak dlouho si mají zuby čistit, dostaly děti ještě malé přesypací hodiny. Všichni se divili, kolik času je nutno, aby zoubky vydržely zdravé.

Edubus

Edubus

Ve čtvrtek 21. 2. k nám přijela mobilní polytechnická laboratoř -  EDUbus – autobus, ve kterém si žáci 4. a 8. třídy vyzkoušeli jednoduché pokusy se suchým ledem a tlakem. Programy byly velmi zajímavé.

English Language Competation 2019

English Language Competation  2019
Jako každý rok proběhlo v naší škole školní kolo ELC - konverzační soutěže  AJ, ve kterém poměřili své konverzační dovednosti žáci  dvou kategorií. Vítězové  se zúčastnili okresního kola - Adam Pichner za starší kategorii a Kateřina Píbalová za tu mladší. V DDM ve Strakonicích zabojovali ve čtvrtek 14. února - Kačka získala v konkurenci 11 zúčastněných škol krásné 2. místo, moc gratulujeme a oběma žákům děkujeme za účast a reprezentaci školy.

Výsledková listina:

http://souteze.ddmstrakonice.cz/talentove-souteze-msmt-cr-pro-zs/konverzacni-soutez-v-aj/

Pošta přátelství aneb Valentýn trochu jinak

Pošta  přátelství aneb Valentýn trochu jinak
Blíží se 14. únor – svátek sv. Valentýna – svátek lásky a přátelství. 
Žákovský parlament se rozhodl zorganizovat jako každý rok Valentýnskou poštu, tentokrát pod názvem:
Pošta přátelství aneb Valentýn trochu jinak.
Chcete-li někoho ze svých spolužáků potěšit příjemným vzkazem, můžete  mu poslat vzkaz přátelství.
Jako každý rok bude před nástěnkou ŽP umístěn Valentýnský box, do kterého můžete vzkazy a psaníčka vhazovat. Nezapomeňte vzkaz viditelně a čitelně označit jménem a třídou toho, komu chcete napsat. Vzkazy můžete vhazovat do připraveného Valentýnského boxu u nástěnky ŽP do úterý 12. února 2019.

Nejlepší sběrači

 Nejlepší sběrači
Nejlepší sběrači podzimní sběrové akce byli odměněni, gratulaci a cenné dary přijali osobně od paní ředitelky.
 Zleva: Hejpetr Matyáš - 8. tř., Beneš Michal - 6. tř., Dunovská Kristýna - 2. tř., 
Šímová Valentýna - 5. tř.

Karnevalový rej v ZŠ a MŠ Štěkeň

Karnevalový rej v ZŠ a MŠ Štěkeň Ve středu 30. ledna 2019 se tělocvična ZŠ a MŠ Štěkeň proměnila v jeviště, kde hlavní roli hrály překrásné masky. Soutěžilo se v několika disciplínách sportovních, ale i vědomostních. Děti ...

Ohlédnutí za LVVZ Štěkeň 2018

Ohlédnutí za LVVZ Štěkeň 2018 Od neděle 16.12. do pátku 21.12.2018 uspořádala ZŠ Štěkeň ve spolupráci se ZŠ Volenice lyžařský kurz v lyžařském areálu Zadov, s cílem poskytnout žákům 7. a 8. tříd základní lyžařský výcvik a ...

Upozornění pro rodiče ...

V úterý 8. ledna 2019 se konají třídní schůzky /I. stupeň   15. 15 - 16. 00;  II. stupeň   16. 00 - 17. 00 /

Ve středu 9. ledna 2019 proběhně v budově ZŠ Den otevřených dveříOd 8:00 do 11:00 je možné přijít do školy a nahlédnout i přímo do hodin výuky tříd 1. a 2. stupně. Návštěvníci DOD se musí  řádně ohlásit zvonkem do ředitelny školy. Děkujeme za pochopení.

PF 2019

PF 2019Přejeme Vám všem příjemné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nadcházejícího roku 2019.
   
 ředitelství a pedagogové ZŠ a MŠ Štěkeň


Vánoční akademie
ZŠ a MŠ Štěkeň
 
Kdy: pátek 14. 12. 2018; od 18:00 hodin
   Kde: Kulturní dům Čejetice
 
           Všichni jste srdečně zváni!
               Těšíme se na Vás!
         žáci a pedagogové ZŠ a MŠ Štěkeň

Vánoční tvoření jsme si užili ...

12.12. 2018
.... více fotografií v galeriích jednotlivých tříd

Tvořivé dopoledne - 12. 12.2018

Tvořivé dopoledne - 12. 12.2018Zítra budou moci naši žáci vyzkoušet různé techniky předvánočního tvoření. Připraveno je pro ně 9 stanovišť, kde si budou moci sami vyrobit nebo prohlédnout výrobu drobností. Těšit se můžete na:
1/výrobu svíček, mýdel a dárků z koupelových solí
2/vázání levandulových sáčků
3/výrobu dárkových visaček
4/modelování z čokolíny
5/zdobení perníčků
6/malování na dřevěné brože a výrobu dekorativních kytiček
7/výrobu vánočních ozdob z ořechů
8/výrobu vánočních zápichů 
9/filatelistické stanoviště, kde se dozvíte spoustu zajímavostí a můžete si i zasoutěžit
Rychlíci mohou pak využít prostor vánočního kina, nebo si zazpívat společně pro navození příjemné předvánoční atmosféry.
Doufáme, že se nám vánoční dílničky společně vydaří a tvořivé dopoledne se bude žákům líbit.

Adventní trhy pod rumpálem

Adventní trhy pod rumpálemDne 9.12.2018 vystupovali Štěkeňské flétny a pěvecký sbor Kaštánek ve Strakonicích na adventních trzích. Vystoupení se nám velice vydařilo.

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

    I letos jsme dodrželi každoroční tradici. Ve středu  5.12. navštívil naše žáky Mikuláš se svojí družinou. Doprovázeli jej andělé a řetězy rámusila tlupa čertů. Děti se od rána těšily, některé z menších se i trochu bály. Žáci zarecitovali, zazpívali a v mateřské školce i zatancovali. Mikuláš s anděly rozdali sladké balíčky, hříšníci dostali šanci vykoupit se básničkou nebo písničkou. Velké poděkování patří našim deváťákům, kteří  pro své mladší spolužáky uspořádali nadílku.

 

Sběrová akce školy 11/2018

Výsledky sběr - 11/2018Výsledky sběr - 11/2018

DEN ŠTĚDROSTI

DEN ŠTĚDROSTI

Brzy bude chodit Mikuláš, spolu s čerty a anděly nás ve škole navštíví příští středu 5. 12. 2018.
ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT se mu rozhodl stejně jako loni opět vypomoci a vyhlašuje AKCI – tentokrát pod názvem DEN ŠTĚDROSTI.
Každý, kdo chcete opět potěšit někoho ze svých spolužáků tajným sladkým vzkazem, přineste jakoukoliv drobnou sladkost – lízátko, bonbon, čokoládu...... 
Nezapomeňte každou sladkost, kterou chcete přes anděly někomu poslat, viditelně a čitelně označit jménem a třídou toho, koho chcete obdarovat.
Sladkosti můžete vhazovat od pondělí 3. 12. do úterý 4. 12.  do sběrného boxu u nástěnky ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU.

Upozornění pro rodiče !

V úterý 20. listopadu 2018 se konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY.

!!! Pozor -  samostatné časy :   I. stupeň     15. 15-16. 00
                                              II. stupeň    16. 00-17. 00

English Educational Theatre u nás ve škole

 English Educational Theatre u nás ve školeInteraktivní představení v anglickém jazyce přináší nejen zpestření a zábavu k výuce cizího jazyka, ale také přímou zkušenost porozumět a procvičit si živou angličtinu.

Stalo se pro nás oblíbenou tradicí a i v letošním roce h
erečky anglického divadla Azyzah pobaví naše žáky. Přímo u nás ve škole ve středu 14. 11. 2018  shlédneme dvě představení - tentokrát  Travel Machine  /3. a 4. třída/ a The Decoding Mission /6. a 7. třída/. 

Vzdělání a řemeslo

Vzdělání a řemeslo

      Ve středu 7.11. žáci 9. ročníku vyjeli do Českých Budějovic na největší prezentaci a výstavní akci středních škol a učilišť „ Vzdělání a řemeslo“. Žáci se mohli v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí a přímo na místě se poradit se zástupci jednotlivých škol o možnostech studia i detailech přijímacího řízení.  

Evakuace školy - 5. 11.2018

 Evakuace školy - 5. 11.2018 V pondělí během třetí vyučovací hodiny vyhlásila školním rozhlasem naše paní ředitelka „požární poplach“. Na chodbách školy byl všude kouř. Všichni žáci i vyučující zahájili okamžitě evakuaci, zachovali klid a rychle a spořádaně se dostali z budovy školy do „bezpečí“. V zápětí přijeli na pomoc přivolaní hasiči, kteří ihned zasáhli. Rychle zachránili a vyvedli z budovy  i dva poslední žáky z devátého ročníku, jimž "požár " zabránil opustit školu. Po zásahu byli všichni žáci velitelem záchranného sboru poučeni o tom, že se jednalo o CVIČNÝ POŽÁRNÍ ...

Podzimní sběrová akce školy

ZŠ a MŠ Štěkeň bude organizovat sběr papíru - novin, časopisů, letáků, knih (pouze vytrhaných z vazeb), kartonů a pet víček.

TERMÍN SBĚRU: 12. - 15. 11. 2018 (7:15-8:00 , středa 7.15-8.00; 14: 45- 15:30 - zadní vchod u tělocvičny)

Vážení rodiče, byli bychom rádi, kdybyste svým dětem pomohli při sběru papíru. Předem Vám děkujeme za spolupráci, velmi si jí vážíme. Finanční výtěžek bude použit na akce pro žáky (výlety).

ŠKOLA STRAŠIDEL aneb Halloween 2018.

ŠKOLA STRAŠIDEL aneb Halloween 2018. Žákovský parlament vyhlásil tuto akci na středu 31. října, parlameňťáci připravili plakáty a připomínali termín svým spolužákům nejen double hlášením ve školním rozhlase. Ukázalo se, že naši žáci ...

Logopedická depistáž (MŠ)

Vážení rodiče, v úterý 6. 11. 2018 od 8.00 hod. se uskuteční logopedická depistáž (vyšetření řeči), kterou provede Mgr. Lada Hajžmanová – klinický logoped. Depistáž se týká dětí II. třídy, které mají vadu řeči a ještě nenavštěvují logopedii. Pokud máte o vyšetření zájem, oznamte to prosím p. učitelkám. K absolvování depistáže je potřeba mít vyplněný  ,, Informovaný souhlas rodičů“

Realizace projektu

Realizace projektuZdárně pokračujeme v realizaci projektu "Společné vzdělávání v ZŠ a MŠ Štěkeň", reg. č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_022/0006562. Letos využíváme mimo jiné v rámci tohoto projektu služeb školního asistenta v MŠ a ZŠ. Dokončení projektu je plánováno do 31. 8. 2019. Projekt je přínosem pro žáky i vyučující a plánujeme plynule navázat projektem "Šablony II", pokud budeme se žádostí úspěšní.
________________________________________________________________

V červenci 2018 jsme konečně obdrželi dlouho očekávanou pozitivní  zprávu o schválení našeho projektu v rámci programu IROP. Název projektu je Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury v Základní škole a Mateřské škole Štěkeň, okres Strakonice, reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003856. V průběhu šk. roku 2018/2019 bude realizován projekt renovace přírodovědné učebny, učebny cizích jazyků a ICT, cvičné kuchyně pro výuku pracovních činností, bezbariérová toaleta v přízemí, úprava venkovní plochy před školou v celkové výši 2.350 152,80 Kč.
                                                    Mgr. V. Cimrhanzlová - ředitelka

Upozornění pro rodiče

Upozorňujeme na změnu a úpravu termínů třídních schůzek a konzultací - aktuálně platné termíny naleznete zde

72 hodin

72 hodin

       Již sedmým rokem se naše škola zapojila do celorepublikového projektu 72hodin v rámci oblasti „Péče o přírodu“. I letos jsme se rozhodli, že nebudeme zahálet, ale uklidíme a zvelebíme naše okolí. Jako každý rok nezklamala nepořádnost našich spoluobčanů, pro které je jednodušší zahodit odpadky v lese, než je donést do kontejneru. K akci se připojili i naši prvňáčkové, kteří na školní zahradě za pomoci žáků devátého ročníku vysázeli růže. Cílem projektu je přesvědčit děti, že mohou sami změnit věci, které se jim nelíbí, naučit je spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe.  

Žákovský parlament v novém složení

Žákovský parlament v novém složení
Členové pro šk. rok 2018/2019:

3. třída  Klára Vanišová, Aneta Macků
4. třída  Ema Cibulková, Jan Zušťák
5. třída  Matěj Bláha, Valentýna Šímová
6. třída  Nelly Čadková, Tomáš Němec
7. třída  Tereza Štěpánková, Pavlína Tomanová
8. třída  Matyáš Hejpetr, Tereza Beránková
9. třída  Tereza Šarešová, Natálie Kosková

koordinátor ŽP: Mgr. Zuzana Čuřínová

Scházíme se pravidelně každé SUDÉ úterý v 7:15 hodin v učebně 6. třídy.

Školní rok 2018/2019V pondělí 3. září opět zasedneme do školních lavic, těšíme se na viděnou a přejeme všem našim žákům dobrý start do nového školního roku 2018/2019.


Aktuální info:

3. září 2018 - pondělí
- výuka v ZŠ 8:00-8:45 
- školní jídelna - nabízíme možnost oběda  od 9:00 do 11:30 ... /polévka slepičí s nudlemi, krupicová kaše/ 
- školní družina pro přihlášené žáky bude fungovat v běžném provozu do 15:45

4. září 2018 - úterý
výuka ve všech třídách ZŠ dle řádného rozvrhu, včetně odpoledního vyučování /první dvě vyučovací hodiny budou třídnické s TU/

I v tomto školním roce budeme plavat:
 - plavecký výcvik pro 4. a 5. ročník začíná už v pátek 7. 9. 2018; žáci obdrží přihlášky na plavání první školní den.... prosíme obratem vyplnit a odevzdat 
hned druhý den třídním učitelům !!!

Nadále pokračujeme v projektu Ovoce, zelenina a mléko do škol:
- žáci obdrží přihlášky, prosíme  je vyplnit a  obratem odevzdat třídním učitelům !!!


Nástěnka

Online schránka důvěry

obrázek
NNTB - NeNech To Být
Trápí tě něco? Chceš nám důvěrně něco sdělit? Využij tuto anonymní schránku.

Digitalizujeme školu

obrázek
Naše škola je zapojena do projektu „Digitalizujeme školu“ – realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1. V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Kroužky pro jihočeské děti

obrázek
Naše škola je zaregistrována do programu "Pomáháme s kroužky pro jihočeské děti", který podporuje nízkopříjmové domácnosti. Lze čerpat finanční podporu na LVVK (7. ročník) a na poplatek za školní družinu. Příspěvek je možné čerpat za období od 1.9. 2023 do 30.6. 2024. Případné dotazy zasílejte na email: rajtmajerova@zssteken.cz, nebo na tel. č. 606529078

Doučování žáků

obrázek
Podpora doučování žáků ZŠ v rámci Národního plánu obnovy.

Přijímací řízení do 1. ročníku ZŠ

Virtuální prohlídka školy

Jsme škola otevřená rodičům

obrázek
Získali jsme certifikát - známku RODIČE VÍTÁNI. Splňujeme kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce.

Škola pro demokracii

obrázek
Jsme zapojeni do programu.

Přijímací řízení na SŠ 2023/24

Aktuální info k přijímacímu řízení na SŠ naleznete v sekci výchovné poradenství

Ovoce a zelenina/ Mléko do škol

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek
Vaříme chutně a zdravě.
www.zssteken.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
ZŠ a MŠ Štěkeň
Slatinská 155
387 51 Štěkeň
IČ: 75000521
ID dat. schránky: j35mh8r
Ředitelka školy:
Mgr. Vladimíra Cimrhanzlová
skola@zssteken.cz
ZŠ 730 700 144
ŠJ 730 700 143
ŠD I.   608 592 907 
ŠD II.  731 314 668
ŠD  III. 606 529 078
MŠ 730 700 142
 

   ZŠ a MŠ Štěkeň www.zssteken.cz

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy